Witaj!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.
Pomóż nam udoskonalić nasz sklep - po wizycie wypełnij ankietę, składającą się z 3 krótkich pytań. Zajmie Ci to nie więcej, niż 1 minutę.

Aby wziąć udział w badaniu, kliknij przycisk TAK.
W tle, na Twoim pulpicie, otworzy się nowe okno, zawierające kwestionariusz. Kontynuuj przeglądanie strony, a kiedy skończysz - przywróć otwarte na pulpicie okno i wypełnij ankietę.

Dziękujemy za pomoc!

TAK Nie

 1. Najczęściej kupowane
 2. Kubek Junior

  Kubek Junior
  Cena
  29,99 zł
  Cena jednostkowa
  29,99 zł/szt
  szt.

  Kubek umożliwia picie jak ze szklanki. Uniemożliwia rozlewaniu płynu. Nakrętka kubka zawiera specjalną ochronę SteriTouch, która zapewnia redukcję bakterii.

 3. Okulary przeciwsłoneczne

  Okulary przeciwsłoneczne
  Cena
  4,99 zł
  Cena jednostkowa
  4,99 zł/szt
  szt.

  Stylowe, wyjątkowe oraz bezpieczne dziecięce okulary przeciwsłoneczne.

 4. 2w1 - Szczotka do butelek i smoczków

  2w1 - Szczotka do butelek i smoczków
  Cena
  28,39 zł
  Cena jednostkowa
  28,39 zł/szt
  szt.

  Szczotka jest elastyczna i ma sztywne włosie, dzięki czemu umożliwia dokładne czyszczenie. Praktyczne rozwiązanie - szczoteczkę do smoczków wkłada się bezpośrednio do rączki od szczotki do butelek. Otwór w rączce zapewnia przepływ powietrza i sprawia, że szczoteczka do smoczków szybciej schnie. Specjalny uchwyt umożliwia zawieszenie szczotki.Produkt dostępny w różnych kolorach.

 5. Blokada drzwi

  Blokada drzwi
  Cena
  7,29 zł
  Cena jednostkowa
  7,29 zł/szt
  szt.

  Blokada na drzwi zminimalizuje ryzyko przytrzaśnięcia rączek. Umieszczona na górnej krawędzi lub przy zawiasach skutecznie zablokuje drzwi.

 6. Cążki do paznokci

  Cążki do paznokci
  Cena
  10,69 zł
  Cena jednostkowa
  10,69 zł/szt
  szt.

  Wyprofilowany kształt uchwytu cążek do paznokci Canpol babies ułatwia ich utrzymanie w ręku i precyzyjniejsze użycie. Aby zminimalizować ryzyko zranienia dziecka, zaleca się obcinanie paznokci podczas jego snu.Dostępne w różnych kolorach.

 7. Ekologiczny Jednorazowe śliniaczki 20 szt

  Ekologiczny Jednorazowe śliniaczki 20 szt
  Cena
  23,49 zł
  Cena jednostkowa
  23,49 zł/szt
  szt.

  Śliniaki zostały wykonane wyłącznie na bazie składników naturalnych, w pełni biodegradowalnych, całkowicie pozbawione tworzyw sztucznych. Wkład chłonny został wykonany z naturalnej pulpy drzewnej, zamiast tworzywa sztucznego na bazie ropy naftowej zastosowaliśmy folię na bazie kukurydzy całkowicie biodegradowalnej w pełni bezpiecznej i chroniącej przed przesiąkaniem i zabrudzeniem. Folia na bazie kukurydzy zachowuje naturalne właściwości oddychające, tworząc biologiczną barierę przeciw wilgoci, pozwalając powietrzu swobodnie przepływać. Środki ostrożności: jak w przypadku wszelkich produktów papierniczych, śliniaki, mogą palić w przypadku kontaktu z ogniem, Aby uniknąć ryzyka zadławienia, nie pozwalają oderwać dziecko śliniaczek. Natychmiast odrzucić podarte lub uszkodzone śliniaki. Nie zostawiaj dziecka bez opieki, podczas gdy ostrzeżenie śliniaczek. Używać pod nadzorem osoby dorosłej. Śliniaczki wyrzucaj do pojemnika z odpadami, nie wyrzucaj do toalety. To nie jest produkt do zabawy. Nie wolno pozwalać dzieciom bawić się nim. Utworzono w Szwecji przez Naty AB.

 8. Gruszka do nosa

  Gruszka do nosa
  Cena
  17,39 zł
  Cena jednostkowa
  17,39 zł/szt
  szt.

  Gruszka do nosa łatwo i bezboleśnie usuwa wydzielinę z nosa. Szeroki kształt końcówki zapobiega uszkodzeniom i podrażnieniom śluzówki.Opakowanie zawiera dodatkową końcówkę.

 9. Gryzak wodny - kaczka

  Gryzak wodny - kaczka
  Cena
  4,39 zł
  Cena jednostkowa
  4,39 zł/szt
  szt.

  Gryzaki nowej generacji ukoją ból dziąseł w czasie ząbkowania. Wykonane są z nietoksycznego, miękkiego, bezbarwnego tworzywa wypełnionego zabarwioną barwnikami spożywczymi wodą destylowaną. Są łatwe do uchwycenia i utrzymania w małych rączkach. Przed podaniem dziecku gryzak należy schłodzić w lodówce. Nie należy ich zamrażać, ani gotować!

 10. Jednorazowe higieniczne majtki poporodowe rozm. L - 5 szt.

  Jednorazowe higieniczne majtki poporodowe rozm. L - 5 szt.
  Cena
  7,19 zł
  Cena jednostkowa
  7,19 zł/szt
  szt.

  Przewiewne i wygodne jednorazowe majtki poporodowe przeznaczone są do użytku w okresie połogu. Wykonane są z miękkich, delikatnych dla skóry włókien umożliwiających swobodny przepływ powietrza. Majtki pomagają utrzymać podkład higieniczny we właściwym miejscu. W pasie i pachwinach wykończone są delikatną nieuciskającą gumką. Każda sztuka zapakowana jest oddzielnie.

 11. Jednorazowe higieniczne majtki poporodowe rozm. M/L - 5 szt.

  Jednorazowe higieniczne majtki poporodowe rozm. M/L - 5 szt.
  Cena
  8,19 zł
  Cena jednostkowa
  8,19 zł/szt
  szt.

  Przewiewne i wygodne jednorazowe majtki poporodowe przeznaczone są do użytku w okresie połogu. Wykonane są z miękkich, delikatnych dla skóry włókien umożliwiających swobodny przepływ powietrza. Majtki pomagają utrzymać podkład higieniczny we właściwym miejscu. W pasie i pachwinach wykończone są delikatną nieuciskającą gumką. Każda sztuka zapakowana jest oddzielnie.

 12. Kubek niekapek z twardym ustnikiem, 220ml

  Kubek niekapek z twardym ustnikiem, 220ml
  Cena
  15,79 zł
  Cena jednostkowa
  15,79 zł/szt
  szt.

  Kubek niekapek z twardym ustnikiem wyposażony jest w nowy, zmodyfikowany system uszczelniający zapobiegający wyciekowi płynu np. gdy kubek zostanie upuszczony lub będzie noszony dnem do góry. Dzięki specjalnej konstrukcji zaworka, który jest wykonany z silikonu, Kubek ulatwia maluszkowi picie i zapobiega wylewaniu się płynów.

 13. Kubek niekapek z ustnikiem MAGIC 12m+ 260ml (SCF 752/00)

  Kubek niekapek z ustnikiem MAGIC 12m+ 260ml (SCF 752/00)
  Cena
  38,59 zł
  Cena jednostkowa
  38,59 zł/szt
  szt.

  Kubek niekapek jest łatwy w użyciu. Twardy ustnik dla dzieci powyżej 12 miesięcy jest odporny na gryzienie. Uchwyty kubka mają odpowiedni kształt specjalnie dla małych rączek. Można je łatwo zamocować lub zdjąć.Odchylana przykrywka kubka niekapka zapewnia zawsze czysty ustnik, nawet w podróży. Kubek jest bardzo szczelny, nawet po potrząśnięciu lub podrzuceniu. Kubki, ustniki i uchwyty mogą być używane z produktami Philips AVENT. Można je dołączać bezpośrednio do laktatorów lub założyć smoczek na kubek zamiast ustnika w celu nakarmienia dziecka. PRODUKT DOSTĘPNY W RÓŻNYCH KOLORACH - wybierany losowo.

 14. Nożyczki dla niemowląt

  Nożyczki dla niemowląt
  Cena
  9,19 zł
  Cena jednostkowa
  9,19 zł/szt
  szt.

  Nasze nożyczki umożliwiają bardziej bezpieczne obcinanie malutkich paznokci Twojego dziecka. Nożyczki dla niemowląt mają specjalnie zaokrąglone i wygięte w łuk krawędzie, które chronią przed ewentualnym bolesnym ukłuciem. Aby zminimalizować ryzyko niespodziewanego poruszenia się dziecka, zaleca się obcinanie paznokci podczas snu maleństwa.Dostępne w różnych kolorach.

 15. Nożyczki dla niemowląt

  Nożyczki dla niemowląt
  Cena
  23,09 zł
  Cena jednostkowa
  23,09 zł/szt
  szt.

  Nożyczki tną dokładnie i bezpiecznie. Posiadają zaokrąglone końcówki ostrza oraz antypoślizgowe, miękkie uchwyty. Do nożyczek dołączona jest osłonka do przechowywania.Produkt dostępny w różnych kolorach.

 16. Podkładka

  Podkładka
  Cena
  5,89 zł
  Cena jednostkowa
  5,89 zł/szt
  szt.

  Idealna podkładka dla dzieci marki Gerber.

 17. Pojemnik na mleko matki, 150 ml

  Pojemnik na mleko matki, 150 ml
  Cena
  12,69 zł
  Cena jednostkowa
  12,69 zł/szt
  szt.

  Praktyczne przechowywanie - tego samego pojemnika można używać do zbierania odciąganego pokarmu, zamrażania, jak i do karmienia. Pole do wpisania daty i godziny odciągania. Wykonany z polipropylenu (PP) - nie zawiera bisfenolu A. Psujedo elektrycznego odciągacza pokarmu NUK oraz ręcznego odciągacza pokarmu NUK Sensitive. Pasują do niego wszystkie smoczki do butelek NUK First Choice.

 18. Smoczek na butelkę dla noworodków 0m+ (SCF 631/27)

  Smoczek na butelkę dla noworodków 0m+ (SCF 631/27)
  Cena
  21,39 zł
  Cena jednostkowa
  21,39 zł/szt
  szt.

  Miękki silikonowy smoczek z 1 dziurką dla noworodków. Nie zawiera bisfenolu A. Dzięki smoczkowi niemowlę naturalnie kontroluje wpływ mleka, tak jak podczas karmienia piersią, co pomaga ograniczać przejadanie się i ulewanie się mleka. Wyjątkowy system osłonki zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. Sprzyja to zdrowemu i aktywnemu karmieniu oraz zapobiega kolce.Smoczek może być uzywany do butelek AVENT i Systemu VIA.

 19. Smoczek na butelkę szybki przepływ 2szt (SCF 634/27)

  Smoczek na butelkę szybki przepływ 2szt (SCF 634/27)
  Cena
  19,99 zł
  Cena jednostkowa
  19,99 zł/szt
  szt.

  Miękki, okrągły silikonowy smoczek z 4 dziurkami. Nie zawiera bisfenolu A. Dzięki smoczkowi niemowlę naturalnie kontroluje wpływ mleka, tak jak podczas karmienia piersią, co pomaga ograniczać przejadanie się i ulewanie się mleka. Wyjątkowy system osłonki zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. Sprzyja to zdrowemu i aktywnemu karmieniu oraz zapobiega kolce.Smoczek może być uzywany do butelek AVENT i Systemu VIA.

 20. Smoczek na butelkę średni przepływ 3m+ (SCF 653/27)

  Smoczek na butelkę średni przepływ 3m+ (SCF 653/27)
  Cena
  23,59 zł
  Cena jednostkowa
  23,59 zł/szt
  szt.

  Miękki, okrągły silikonowy smoczek z 2 dziurkami. Nie zawiera bisfenolu A. Dzięki smoczkowi niemowlę naturalnie kontroluje wpływ mleka, tak jak podczas karmienia piersią, co pomaga ograniczać przejadanie się i ulewanie się mleka. Wyjątkowy system osłonki zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. Sprzyja to zdrowemu i aktywnemu karmieniu oraz zapobiega kolce.Smoczek może być uzywany do butelek AVENT i Systemu VIA.

 21. Smoczek na butelkę wolny przepływ 1m+ (SCF 632/27)

  Smoczek na butelkę wolny przepływ 1m+ (SCF 632/27)
  Cena
  22,29 zł
  Cena jednostkowa
  22,29 zł/szt
  szt.

  Miękki, okrągły silikonowy smoczek z 2 dziurkami. Nie zawiera bisfenolu A. Dzięki smoczkowi niemowlę naturalnie kontroluje wpływ mleka, tak jak podczas karmienia piersią, co pomaga ograniczać przejadanie się i ulewanie się mleka. Wyjątkowy system osłonki zgina się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki. Sprzyja to zdrowemu i aktywnemu karmieniu oraz zapobiega kolce.Smoczek może być uzywany do butelek AVENT i Systemu VIA.

 22. Termoopakowanie podwójne do butelek tradycyjnych

  Termoopakowanie podwójne do butelek tradycyjnych
  Cena
  17,99 zł
  Cena jednostkowa
  17,99 zł/szt
  szt.

  Najlepszy sposób przechowywania i przenoszenia schłodzonej mieszanki mlecznej lub przegotowanej gorącej wody np. w czasie podróży lub codziennego spaceru. Odpowiednie do standardowych typów butelek Canpol babies umożliwia przechowywanie jednocześnie dwóch butelek.Produkt dostępny w różnych wzorach.

 23. Wkładki laktacyjne Classic, 36 szt.

  Wkładki laktacyjne Classic, 36 szt.
  Cena
  14,89 zł
  Cena jednostkowa
  14,89 zł/szt
  szt.

  NUK Classic Wkładki laktacyjne - niezawodna ochrona i komfort noszenia na co dzień: 1. Przyjemnie miękkie - delikatne dla skóry dzięki specjalnemu materiałowi i miękkim brzegom 2. Niezawodnie suche - celuloza szybko wchłania wilgoć i zatrzymuje ją wewnątrz wkładki 3. Ergonomiczone - anatomiczny kształt wkładki optymalnie dopasowuje się do kształtu piersi 4. Bezpieczne - pasek samoprzylepny zapobiega przesuwaniu się wkładki wewnątrz biustonosza.

 24. Wkładki laktacyjne Ultra Dry, 60 szt.

  Wkładki laktacyjne Ultra Dry, 60 szt.
  Cena
  35,99 zł
  Cena jednostkowa
  35,99 zł/szt
  szt.

  Wyjątkowo cienkie i suche, wykonane z niezwykle miękkiego i utrzymującego suchość materiału. Prawie niedostrzegalne - cienkie, dopasowują się do kształtu piersi. Przyjemne i delikatne dla skóry - przewiewna zewnętrzna powłoka, nieprzywierająca do piersi warstwa wewnętrzna. Bezpieczne - pasek samoprzylepny zapobiega wysuwaniu się wkładki. Każda wkładka zapakowana oddzielnie dla większej higieny.

 25. Zabezpieczenie do szuflad

  Zabezpieczenie do szuflad
  Cena
  8,29 zł
  Cena jednostkowa
  8,29 zł/szt
  szt.

  Pasuje do każdego rodzaju szuflad, skutecznie zabezpieczając ich zawartość przed ciekawskim malcem. Zabezpieczenie składa się z 2 części wyposażonych w taśmę samoprzylepną. Część blokady z ząbkami należy przytwierdzić do zewnętrznej ściany mebla, drugą część do części ruchomej szuflady. Aby otworzyć szufladę należy nacisnąć jednocześnie dźwignie znajdujące się w części przytwierdzonej do zewnętrznej ściany mebla.

 26. Zabezpieczenie gniazd - 4 szt.

  Zabezpieczenie gniazd - 4 szt.
  Cena
  9,99 zł
  Cena jednostkowa
  9,99 zł/szt
  szt.

  Skutecznie chroni dziecko przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym. Świetnie dopasowuje się do gniazdek elektrycznych, całkowicie blokując do nich dostęp ciekawskiemu maluszkowi. Zabezpieczenie można usunąć wyłącznie przy pomocy załączonego klucza. Pasuje do gniazd zwykłych lub z bolcem uziemiającym. W opakowaniu 3 zabezpieczenia oraz klucz.

 27. Zamknięcie do szafek

  Zamknięcie do szafek
  Cena
  6,89 zł
  Cena jednostkowa
  6,89 zł/szt
  szt.

  Skutecznie zabezpiecza drzwiczki szafek przed ciekawskim maluszkiem, uniemożliwiając ich otwarcie. Łącząc oba uchwyty drzwiczek, blokuje dostęp do wnętrza szafki. Chroni dziecko przed wypadającymi przedmiotami lub przytrzaśnięciem paluszków. Zapobiega bałaganowi, który uwielbia robić Twój mały odkrywca. Zamknięcie pasuje do wszystkich typów uchwytów. W opakowaniu 1szt.Czy wiesz, że codzienne zakupy w tradycyjnym markecie mogą zajmować nawet 7 dni w roku?

Zyskaj wolny czas. Zrób zakupy w delikatesach internetowych. Sprawdź jakie to proste.

 • wrzucasz
  produkty
  do koszyka
 • Wybierasz
  termin
  dostawy
 • zakupy
  dostarczamy
  prosto do kuchni

Nie musisz zakładać konta,
wpisz tylko swój kod pocztowy

-