Cif Power & Shine Przeciw kamieniowi Spray 750 ml

2099000466679

8712561142373

Nowy produkt

 
Więcej informacji
Sposób użycia: By usunąć do 100% osadów z mydła i kamienia oraz uzyskać połysk bez smug, spryskaj powierzchnię, pozostaw na kilka sekund i wytrzyj mokrą ściereczką. Na trudnych zabrudzeniach pozostaw na kilka minut przed wytarciem.
www.cleanright.eu
Dopiero co skończyłeś sprzątać łazienkę a tu życie toczy się dalej. Te irytujące ślady po wodzie i osady z kamienia szybko powracają. Dlatego stworzyliśmy specjalny spray, który usuwa osady z kamienia bez smug, ale sprawia także, że umyta powierzchnia odpycha wodę i brud. To zapobiega przyleganiu wody, osadów z kamienia i mydła do powierzchni w łazience. Teraz dłużej możesz cieszyć się lśniącą łazienką.
OSTRZEŻENIA:
Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie wdychać pyłu/ mgły. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Nie używać na marmurze, na powierzchniach z naturalnego kamienia i malowanym drewnie. Przed użyciem na nowych / nietypowych i malowanych powierzchniach sprawdzić na mało widocznym miejscu. Dokładnie spłukać po użyciu na powierzchniach plastikowych i aluminiowych.
Spray
 
Skład
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
kompozycja zapachowa
Limonene
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 750
technologia odpychania wody i brudu
usuwa do 100% osadu z mydła i kamienia
100% połysku bez smug
Rozmiar opakowania: 750
Jednostka (tekst opisowy): ml

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu