Fairy Original Apple Płyn do mycia naczyń 450 ml

2099000400789

4015400956181

Nowy produkt

 
Więcej informacji
Wskazówka dotycząca zmywania: Aby pomóc zapobiegać rozmnażaniu się bakterii na gąbce do mycia naczyń, wypłucz ją po zmywaniu, spryskaj płynem 1-2 razy, ściśnij, żeby rozprowadzić płyn i użyj w zlewie.
Płyn do mycia naczyń Fairy to doskonała jakość w dobrej cenie. Gęsta i aktywna formuła Fairy ma niezwykłą moc rozpuszczania tłuszczu i tworzenia piany, dzięki czemu dokładnie usuwa tłuste zabrudzenia. Płyn do mycia naczyń Fairy Apple o orzeźwiającym zapachu usunie tłuste i nieładnie pachnące resztki jedzenia i sprawi, że naczynia będą lśniły czystością. Jego jabłkowy zapach dodaje świeżości codziennemu myciu naczyń. Płyn do mycia naczyń Fairy jest dostępny w różnych wariantach zapachowych, które kojarzą się z naturą.
Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
 
Skład
5-15% Anionowe Srodki Powierzchniowo Czynne
<5% Niejonowe Srodki Powierzchniowo Czynne
Methylisothiazolinone
Phenoxyethanol
Kompozycje Zapachowe
Citronellol
Limonene
 
Pozostałe informacje
wykrzyknik: Uwaga
Wymiar liczbowy: 450.0
Tekst dowolny o pochodzeniu: Czechy
Płyn do mycia naczyń Fairy to długo utrzymująca się piana i skuteczne czyszczenie tłustych zabrudzeń
Płyn do mycia naczyń Fairy dobrze się rozprowadza na gąbce, dzięki czemu nie potrzebujesz go dużo, aby pozmywać naczynia, a zmywanie jest bardzo ekonomiczne
Podczas zmywania płyn do mycia naczyń Fairy wypełnia Twoją kuchnię zapachami, które kojarzą się z naturą
Płyn do mycia naczyń Fairy zapewnia najwyższą jakość i skuteczność zmywania
Zapach jabłkowy
Rozmiar opakowania: 450.0
Jednostka (tekst opisowy): ml

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu