Pronto Multi-Surface Rozpylacz do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni 500 ml

2099000259035

5000204718027

Nowy produkt

 
Więcej informacji
Sposób użycia: Ustawić końcówkę rozpylacza w położeniu "ON". Spryskać i wytrzeć miękką szmatką lub papierem. Przed zastosowaniem na urządzeniach elektronicznych wyłączyć je i rozpylić produkt bezpośrednio na szmatce. Przed zastosowaniem produktu na innej powierzchni sprawdzić działanie w mniej widocznym miejscu. Nie stosować do skór, na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych, niepolerowanym marmurze i granicie. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi.
Pronto Multi-Surface - zawiera formułę, która usunie kurz, smugi i nada połysk różnym rodzajom powierzchni w Twoim domu.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.
Pronto Multi-Surface - rozpylacz do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni.
 
Skład
kompozycja zapachowa
Methylisothiazolinone
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 500
Tekst dowolny o pochodzeniu: UE
Cechy: usuwa kurz i smugi, nadaje połysk
Rozmiar opakowania: 500
Jednostka (tekst opisowy): ml

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu