Pronto Multi Surface Original Aerozol przeciw kurzowi 300 ml

2099000439031

5000204922721

Nowy produkt

 
Więcej informacji
Sposób użycia: Przed użyciem przeczytać etykietę. Nie przekręcać nakrętki. Dobrze wstrząsnąć pojemnikiem. Trzymając aerozol pionowo spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu zetrzeć natychmiast czystą, miękką ściereczką. Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, wannach. Przed pierwszym zastosowaniem sprawdzić działanie w mało widocznym miejscu.
Pronto przeciw kurzowi w aerozolu nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni (zabezpieczone drewno, szkło, elektronika i inne).
Pronto przeciw kurzowi w aerozolu
Uwaga
Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po użyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. 10% masowych zawartości jest łatwopalne.
Aerozol przeciw kurzowi.
 
Skład
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne
5-15% węglowodory alifatyczne
kompozycja zapachowa
Butylphenyl methylpropional
4-(4-Hydroxy-4-methyl-pentyl) cyclohex-3-enecarbaldehyde
Hexyl cinnamal
2-Bromo-2-nitropropane-1,3 diol
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 300
Tekst dowolny o pochodzeniu: UE
Cechy: usuwa kurz i smugi, nadaje połysk
Rozmiar opakowania: 300
Jednostka (tekst opisowy): ml

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu