Bell's Original Scotch Whisky 700 ml

2099000183705

5000387905634

Nowy produkt

46,99 zł

Dostępne: 6 Produkty

- +

 
Więcej informacji
Wyprodukowano i napełniono:
"Arthur Bell & Sons"
Edinburgh
EH12 9DT
Szkocja
UK
Diageo Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Charakterystyczny bukiet whisky Bell's Original pochodzi z użytych w kompozycji jęczmiennych jednosłodowych whisky Blair Athol, Dufftown, Glenkinchie, Caol Ila i Inchgower.
Bell's Original to whisky od lat znana i ceniona w Wielkiej Brytanii, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Oferuje bardzo przyjazny stosunek jakości do ceny, będąc idealnym wyborem dla konsumenta wprowadzając go w świat whisky. Whisky Bell's od 1825 roku spełnia te same surowe standardy jakości, zawdzięczając swój wyjątkowy smak kompozycji najlepszych whisky słodowych.
Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: whisky Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Buchanan's, Windsor, wódki Smirnoff, Cîroc i Ketel One, a także Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray i Guinness. Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w ponad 180 krajach na całym świecie.
Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku (DEO) i Londynie (DGE). Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.Diageo.com. Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com i www.pijrozwaznie.pl.
Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.

www.pijrozwaznie.pl
Diageo Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Whisky
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 700
Alkohol wg objętości: 40
Tekst dowolny o pochodzeniu: Szkocja
aromat: owocowo-kwiatowy, z nutą orzechową
smak: słodki na początku, z lekko ostrym posmakiem rozwijającym się w dymny finisz
doskonale smakuje z dodatkiem 2-3 kostek lodu lub w drinkach
Rozmiar opakowania: 700
Jednostka (tekst opisowy): ml

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu