Wyborowa Wódka 200 ml

2099000050953

5900191013993

Nowy produkt

10,99 zł

- +

 
Więcej informacji
Więcej informacji na temat marki znajdziesz na www.wyborowa.pl lub fan page marki : www.facebook.com/wyborowapolska
Wódka Wyborowa jest produkowana w 100% z ziarna żyta, które nadaje jej wyraźny delikatnie słodki smak i aksamitną konsystencję. Do jej produkcji jest używane wyselekcjonowane żyto pochodzące z lokalnych upraw w zachodniej Polsce, gdzie produkuje się Wódkę Wyborową. Warto podkreślić, iż wódka Wyborowa w 100% spełnia warunki nowej definicji Polskiej Wódki, która weszła w życie 13 stycznia 2013 roku.
Wódka Wyborowa to wynik połączenia wiejskiej tradycji gorzelniczej (pierwsza destylacja) i zaawansowanych nowoczesnych technologii obejmujących zestaw kolumn do rektyfikacji oraz filtrowania, które usuwają wyłącznie zanieczyszczenia, pozostawiając pożądane smaki i aromaty spirytusu pochodzącego z żyta. Niezmienną doskonałość Wyborowej zapewniają umiejętności gorzelników, którzy pracują przy jej produkcji.

Legendarna wódka ceniona na świecie, łączy w sobie 600 letnią polską tradycję gorzelniczą i nowoczesną technologię delikatnego filtrowania. Wyborowa - polecana z dumą, degustowana z przyjemnością.
Wódka Wyborowa od lat powstaje w Poznaniu, w gorzelni, która jest jedną z najstarszych i największych w Polsce. To jedna z najbardziej popularnych w kraju i na świecie polskich marek alkoholi. Podbija serca zarówno Polaków jak i obcokrajowców, za sprawą aksamitnej tekstury, bogatego smaku oraz naturalnej, słodkawej nuty. Produkowana jest w 100% z ziarna żyta. Te wyjątkowe cechy pozwalają odróżnić Wódkę Wyborową od innych wódek, powodując, iż jest ceniona przez znawców i smakoszy alkoholu.
Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, jest serwowana w najlepszych barach i restauracjach na całym świecie.
Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie
Więcej na: www.responsibledrinking.eu
Polska wódka
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 200
Alkohol wg objętości: 40
Tekst dowolny o pochodzeniu: Polska
produkt zgodny z definicją polska wódka
gwarancja Polish Vodka Association
Rozmiar opakowania: 200
Jednostka (tekst opisowy): ml

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu